Kontaktuppgift

Boier Bilverktyg AB
Älvsbyvägen 13-B
139 52 Värmdö
Tel 08-55614520
Fax 08-55614529
info.boier@bilverktyg.com
Ledning/Administration
VD
Peter Eriksson
08-55614521
0708-733776
peter.boier@bilverktyg.com

Faktura
Lena Igemo
08-55614525
lena.boier@bilverktyg.com

Bokföring
Birgitta Bjerkell
08-55614528
ekonomi.boier@bilverktyg.com
Order/Kundservice
Jerry Eriksson
08-55614524
0709-465177
jerry.boier@bilverktyg.com

Peter Eriksson
08-55614521
0708-733776
peter.boier@bilverktyg.com

Robert Isberg
08-55614522
robert.i.boier@bilverktyg.com

Mikael Lewander
08-55614527
mikael.boier@bilverktyg.com
Service
Service/reparationer
Jerry Eriksson
08-55614524
0709-465177
jerry.boier@bilverktyg.com
Lager/Distribution
Inköp
Jerry Eriksson
08-55614524
0709-465177
jerry.boier@bilverktyg.com

Distribution/Lager
Stefan Jacobsen
08-55614526
Stefan.j.boier@bilverktyg.com

Distribution/Lager
Kent Jonsson
08-55614526
Kent.boier@bilverktyg.com

Mattias Dahl
08-55614526

Kampanjer/Media
Robert Isberg
08-55614522
robert.i.boier@bilverktyg.com

Peter Eriksson
08-55614521
0708-733776
peter.boier@bilverktyg.com

Fältsäljare
Sales Manager Sverige
Robert Åslund
0709-90 30 90
robert.boier@bilverktyg.com

Södra Sverige
Ludwig Hilbertsson
0708-40 05 60
ludwig.boier@bilverktyg.com

Södra Sverige
Robert Åslund
0708-60 68 63
robert.boier@bilverktyg.com

Stockholm/Södermanland
Andreas Tedbrant
0708-33 77 73
andreas.boier@bilverktyg.com

Norra Sverige
Stefan Krantz
0721-81 66 44
Stefan.k.boier@bilverktyg.com

Rusta din fordonsverkstad med de bästa verktygen!

Vi har sedan 1980 utrustat verkstäder runt om i Sverige med fordonsverktyg av proffskvalitet. Vi är specialister på diagnos och reparation.

Webbkatalogen

Vi arbetar kontinuerligt på att utveckla vår nätbaserade produktkatalog som ju är ett utmärkt komplement till den tryckta. Den har den uppenbara förtjänsten att den kan hållas aktuell genom ständig uppdatering.

Webberbjudanden

Det kan löna sig att kolla våra webberbjudanden! Vi lägger upp särskilda erbjudanden som inte annonseras ut på annat sätt.

Kontakt

Hör av dig till Peter Eriksson. Han tar emot synpunkter och svarar på frågor.

Priser

Alla priser på hemsidan är exklusive moms.